izmir house I

izmir house

İzmir, İzmir

This professional is in active search of jobs

engineering Freelancer

About me:

خرید خانه در ازمیر

شهر ازمیر بعد از استانبول و آنکارا ، سومین شهر بزرگ ترکیه و مهمترین شهر در بخش غربی ترکیه محسوب می گردد. این شهر ساحلی که در کنار ساحل دریای اژه قرار گرفته است. هم از جهت توریستی  بسیار مشهور است و هم یکی از قطب های تجاری و صنعتی در بخش غربی استانبول محسوب می گردد . طبق نظر سنجی های انجام شده در ترکیه ، ازمیر شهری است که استاندارد های بسیار بالا و ایده آلی برای زندگی دارد. وجود آثار تاریخی بسیار ارزشمند و همینطور دانشگاههای بسیار مهم در این شهر نیز موجب شده تا شهر ازمیر از لحاظ جهانی بسیار مطرح و مورد توجه باشد و اجاره و خرید خانه در ازمیر را یک انتخاب خوب برای تمامی کسانی که علاقمند به خرید و اجاره خانه در ازمیر هستند، کنند.

Education:

ازمیر در هزاره سوم قبل از میلاد به وجود آمد. به گفته تاریخ شناسان قدمت این شهر به دوران قبل از تمدن ترووا می رسد. شهر ازمیر در منطقه فعلی بورنووا واقع شده است.

ازمیر در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است. در سال 1500 قبل میلاد در تصرف قلمرو هیتی ها در آناتولی مرکزی درآمده بود. از قرن 11 تا 15 این شهر توسط بیزانس ها و ترک ها اداره می شد. در سال 1402، توسط امیر تیمور مورد تاخت و تاز قرار گرفت. پس از جنگ جهانی اول و از بین رفتن حکومت عثمانی، یونانی ها مدعی مالکیت شهر ازمیر شدند. یونانی ها 5 سال بر این شهر حکومت کردند، که این امر باعث نارضایتی و انزجار ترک ها شد. در نهایت شهر ازمیر توسط ترک ها در سال 1922 تصرف شد و از سال 1923 ازمیر دوباره جزو کشورهای ترکیه محسوب شد.

Experience:

android developer and seo managmer

senior web developer

0 external recommendations